O nas

Nasza działalność pod szyldem "Inkdast" to efekt wieloletnich doświadczeń w branży handlu elektronicznego, ale także efekt pasji i zamiłowania do grafiki komputerowej, fotografii i projektowania. Łączenie pasji z pracą to fantastyczne rozwiązanie. Cytując Konfucjusza:

"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu"

Zgadzamy się z tym całkowicie!

Uruchomienie sklep internetowego to następny rozdział w naszej działalności, który pozwoli nam poszerzyć obszar działania, a także zwiększyć ofertę produktów i usług.

 

"Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób."

Rzeczy wielkie jeszcze przed nami, a zaczynając działalność skupiamy się na każdym, nawet najmniejszym projekcie. Każdy jest dla nas ważny i masz gwarancję, że potraktujemy go priorytetowo.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta i realizowanych zleceń. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie z zakupu. Jesteśmy na rynku krótko, ale uważamy, że jest to naszą zaletą. Musimy starać się kilka razy bardziej, żeby zasłużyć na Twoje uznanie.

To czym się zajmujemy to druk UV na różnych materiałach (płótna, szkło, pleksi, drewno) oraz projektowanie wizytówek, ulotek czy plakatów. W ofercie również nadruki na kubkach ceramicznych.

Foto-obrazy z przesłanego przez Ciebie zdjęcia będą ozdobą domu, zatrzymaniem ważnej chwili, albo wspaniałym prezentem. Podobnie obrazy drukowane na płótnie to doskonały prezent, ale też efektowny element wystroju wnętrz. Kubki ceramiczne dostępne w naszych ofertach to zarówno produkty z gotowymi, autorskimi wzorami, jak również z personalizowanymi grafikami.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@inkdast.pl lub telefonicznie pod numerem 733319895.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
INKDAST - obrazy, plakaty, kubki z nadrukiem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl