FOTOOBRAZ Z WAKACJI - zatrzymujemy najpiękniejsze chwile tego lata
FOTOOBRAZ Z WAKACJI - zatrzymujemy najpiękniejsze chwile tego lata

FOTOOBRAZ Z WAKACJI – zatrzymujemy najpiękniejsze chwile tego lata !

Wróciłeś niedawno z urlopu i masz setki zdjęć w telefonie lub karcie pamięci aparatu? Chcesz zatrzymać te wspomnienia na dłużej i wracać do nich w ponure jesienne dni ? Jeżeli nie chcesz, aby zdjęcia przepadły w telefonie lub gdzieś na dysku komputera, czy też nie chcesz szukać ich po albumach wciśniętych w zakamarki regałów to mamy dla Ciebie rozwiązanie jakim jest fotoobraz na płótnie!

Na wyjazdach często robimy najwięcej zdjęć. Zachwycamy się nowymi miejscami, architekturą, krajobrazami, czy niezwykłą roślinnością. Staramy się uchwycić wszystko co nowe, piękne, to co nas zaskakuje i to co urzeka. Pstrykamy zdjęcia na każdym kroku, aby mieć wspaniałą pamiątkę. Chcesz móc codziennie wspominać te cudowne dni? Patrzeć na zachody słońca nad morzem, góry we mgle, czy łabędzie przy żaglówkach na jeziorze, które sfotografowałeś ? Zachwycać się łąkami w pełnym słońcu, czy pięknymi budynkami, które uwieczniłeś ? Sprawdź fotoobrazy drukowane na płótnie bawełnianym. Jeśli chcesz wyeksponować swoje zdjęcia i szukasz oryginalnego pomysłu na nadanie wnętrzu przytulnego charakteru to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Fotoobraz – praktyczny pomysł na dekorację ścian Twojego domu

Obrazy przygotowane z Twoich zdjęć nie tylko będą przypominać Ci o pięknych chwilach, ale urzekną także odwiedzających Cię gości. Nikt nie przejdzie wobec nich obojętnie! To rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wystarczy tylko przemyśleć na której ścianie taki obraz (lub komplet obrazów) będzie najlepiej wyglądać i zmierzyć ile miejsca masz do dyspozycji. W zależności od dostępnej powierzchni możesz dobrać format i rozmiar płótna. Możesz kupić pojedyncze płótno lub komplet 3-4 obrazów. Możesz wybrać kilka małych płócien lub każdy w innym wymiarze. Wszystko zależy od Ciebie i tego jaki efekt chcesz uzyskać.

Pamiętaj, że fotoobraz to pamiątka na lata, ale możesz też przygotowywać sobie komplety, które będziesz zmieniać sezonowo lub w zależności od nastroju. Jeżeli masz dużo wolnego miejsca na ścianach to możesz również pomyśleć o galerii, którą będziesz sukcesywnie powiększać.

Własne zdjęcia na ścianach to wyrażenie siebie i swojego stylu, pokazanie sowich zainteresowań czy pasji, ale także stworzenie ciepłego i przytulnego wnętrza.

Jak zrobić fotoobraz z wakacji ? Podpowiadamy ja się do tego zabrać …

W naszych propozycjach znajdują się zarówno płótna z pojedynczym zdjęciem jak również fotokolaże przygotowane z kilku przesłanych przez Ciebie zdjęć. Wszystkie produkty dostępne są w wielu rozmiarach: od małych 24x30cm po duże płótna 40x60cm. Można drukować je pionowo lub poziomo.

W przypadku kolaży zdjęć mamy wiele możliwości indywidualnego przygotowania takiego produktu:

  • jako tło możesz wybrać jeden z dostępnych u nas wzorów,
  • możemy tłem zrobić jedno z Twoich zdjęć,
  • albo dobrać tło specjalnie dla Ciebie, tak aby pasowało do pozostałych zdjęć, które umieścimy na płótnie. Dobieramy je wtedy kolorystycznie, albo szukamy odpowiedniego klimatu tła, które podkreśli jeszcze zdjęcia.

Najlepiej przesłać nam zdjęcia i ewentualnie wstępny zamysł, a my odeślemy przygotowane propozycje. W przypadku fotokolaży jakość zdjęć nie musi być tak dobra jak wtedy gdy chcemy wydrukować pojedyncze zdjęcie na dużym płótnie np. o wymiarach 40x60 cm. Fotokolaż często pozwala ukryć niedoskonałości, a w cenie kupowanego produktu oferujemy także drobne korekty zdjęć. Jest to świetne rozwiązanie, a takiej możliwości nie dadzą Ci gotowe kreatory zdjęć.

Kolaż to również możliwość dodania napisów: nazw miejscowości, dat, ale także dodanie grafik, dzięki czemu masz całkowicie indywidualny produkt i wspaniałą pamiątkę z urlopu.

Potem wystarczy już tylko powiesić obraz na ścianie i można będzie codziennie wracać myślami do tego cudownego i beztroskiego czasu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl